Cerebra CPAs & Advisors

Cerebra CPAs & Advisors Türkiye'de geniş bir endüstri yelpazesinde muhasebe, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmak üzere 1 Ocak 2009 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyet gösterdiği alanlarda müşteriye özel hizmet anlayışı ile küçük ve orta ölçekli işletmelerden, patron şirketleri, yüksek gelir düzeyine sahip bireyler ve büyük ölçekli şirketlere uzanan bir müşteri portföyüne akılcı çözümler sunmaktadır.

Dünyanın önde gelen denetim ve danışmanlık firmalarında uzun yıllar çalışmış olan Cerebra'nın üst düzey yöneticileri, sahip oldukları bu uzmanlık ve tecrübeyi, yenilikçi ve proaktif bir anlayışla müşterilerine sunmakta kararlıdır. Bu kararlılık hizmet sunan profesyonel ekibimizde, geleneksel muhasebeci ve denetçi işlevinin ötesinde, sizlerin güvendiği bir danışman olmayı gerekli kılmaktadır.

Cerebra kelime anlamı ile insan beyninin karar verme, organizasyon, planlama ile istemli hareketleri yöneten ve kişiliğin belirlendiği en önemli bölümüdür. Cerebra'nın bu kelime anlamından ilham alarak, yaklaşımımızı geleneksel denetçi, muhasebeci ve danışman yaklaşımının ötesine taşıyarak oluşturduk. Bu yaklaşımımızın odak noktaları:

  • Kuracağımız yakın ilişki ile müşterilerimizin sorunlarını dinlemek ve anlamak,
  • Müşterilerimizin karar verme süreçlerine rakamların ötesindeki analizler ve yorumlarla katkıda bulunmak,
  • Kurumsallaşma ve yapısal dönüşüm projelerinin yönetiminde müşterilerimize destek olmak ve
  • Yasalara uyum noktasında müşterilerimizi zamanlı ve doğru bir şekilde bilgilendirmek ve uyarmak.

Felsefemizin geleneksel yöntemlerle muhasebe, denetim ve danışmanlık hizmeti sunan yapılardan bizi ayıran en önemli özellik olduğuna inanıyoruz.

Ekibimize buradan ulaşabilirsiniz.

Cerebra CPAs & Advisors'ın Marka Mesajı: Rakamların Ötesinde

Kanunlara uygun bir şekilde defterlerinizin tutulması ve verginizin hesaplanması şirketinizi yönetmek için yeterli midir? Eğer yeterli değil ise, bu geleneksel yaklaşımın ötesinde rakamlarınızı anlayan, analiz ederek yorumlayabilen ve proaktif bir şekilde işiniz ile ilgili karar verme mekanizmalarında size yardımcı olabilecek açık sözlü, ilkeli ve güvenilir bir çözüm ortağına ihtiyacınız olabilir. Bu noktada Cerebra, bir taraftan işletmenizin kanuni yükümlülüklerini tam olarak yerine getirirken, diğer taraftan da rakamlarınızın ötesine geçerek işletmenize katma değer sağlayan bir çözüm ortağınız olmayı arzulamaktadır.

Marka mesajımız olan "Rakamların Ötesinde”, güveninizi kazanmak ve bunu sürekli kılmak amacıyla sizlere hizmetlerimizin sunumunda göstermeyi vaat ettiğimiz performansın kalitesini ifade etmektedir.

Rakamlarınızın ötesinde olanları teşhis edebilecek ulusal ve uluslararası bilgi ve tecrübeye sahip olan Cerebra’nın misyonu, bu bilgi ve tecrübeyi yenilikçi ve proaktif bir anlayış içinde sunarak müşterilerimizin beklentilerini aşmaktır.

PAYLAŞ