Risk, İç Kontrol ve İç Denetim

İş Süreçleri ve İç Kontrol

Şirketlerin küreselleşen iş dünyasında ayakta kalabilmeleri için büyümeleri, büyürken de risk almaları şart. Eğer bu yolculukta iş süreçleri, risk yönetimi ve kontroller sağlıklı bir şekilde yapılandırılmazsa önemli tehditlerle karşılaşılabilir. Cerebra İş Süreçleri ve İç Kontrol Hizmetleri, büyümenizi destekleyen ve uluslararası şirketlerle de çalışabilmeniz için gerekli olan alt yapıyı kurmanıza yardımcı olacak çözümler sunuyor.
Yazının Devamı

İç Denetim

Özellikle son yıllarda dünyada meydana gelen bazı kurumsal ve mali skandallar sonrası iç denetim önemi artan bir kavram olmuştur. Özellikle Amerika’da başlayan ve diğer batılı ülkeler tarafından da itibar gören bu ve benzeri yasal düzenlemelerin ülkemizde de bazı yansımaları olmuştur. Bankacılık sektörü ile başlayan ve son yıllarda devam eden çağdaş iç denetime yöneliş, bir süredir özel sektörün de ilgisini çekmeye başlamıştır.
Yazının Devamı

Veri Analitiği

Cerebra veri analtiği teknikleri ve iş zekası araçları kullanarak verinize hızlı bir şekilde ulaşmanıza ve anlamanıza yardımcı olmakta ve performans, gözetim, risk ve kontrol perspektiflerinden çözümler sunmaktadır.
Yazının Devamı
PAYLAŞ