Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi (Outsourcing)

Seda Bayraktar

Günümüzün rekabetçil iş dünyasında, işinizin yönetilmesinde muhasebe ve etkin finansal raporlama oldukça kritik bir öneme sahip. Sizce muhasebeciniz ve mali danışmanlarınız işinize değer katma noktasında yeterince proaktif mi?

Cerebra geniş bir sektör yelpazesinde faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli işletmelere, faaliyetlerine yeni başlayan, çok hızlı büyüyen veya kurucu ortak tarafından yönetilen işletmelere kapsamlı muhasebe ve mali işler yönetimi hizmetlerini ulusal ve uluslararası bilgi ve tecrübesini teknolojik yenilikler ile birleştirerek proaktif bir şekilde sunmaktadır.

"Big Four” denetim ve muhasebe firmalarında kariyerlerinin uzun bir bölümü geçirmiş tecrübeli ve uzman profesyoneller yönetiminde, sizlere yüksek kalitede muhasebe ve mali işler yönetim hizmetlerini "ofisinizde” ve "ofisimizde” alternatif modelleriyle ve teknolojik açıdan yenilikçi yaklaşımlarla sunmaktayız. Bu özellikler Cerebra'yı rakiplerinden ayıran en önemli unsurlardır.

Global krizin etkileri de düşünüldüğünde rekabetin şiddetli ve zorlu olduğu günümüz iş dünyasında, şirketlerin finansal pozisyonunun ve performansının, şirket sahiplerinin ve kıdemli yöneticilerinin ajandalarında ilk maddelerden biri olduğuna inanıyoruz. Muhasebe ve mali işler yönetim hizmetlerimiz şirket sahiplerine ve yöneticilerine;

(a) zamanlı ve doğru finansal raporlama
(b) büyümeye odaklanabilmeleri için daha fazla zaman ve
(c) iç kaynak kullanımı yerine dış kaynak kullanarak para tasarrufu sağlar.
 

Cerebra size nasıl destek olabilir

Karlılıkların geçmiş dönemlere göre çok düştüğü günümüzün rekabetçi iş dünyasında, şirketinizi en etkin şekilde yönetebilmek için zamanlı ve doğru muhasebe ve finansal raporlamaya sahip olmak artık kaçınılmaz bir olgudur. Bu çerçevede Cerebra muhasebe ve mali işler alanlarında geleneksel yaklaşımın ötesinde yenilikçi ve proaktif bir iş modeli oluşturmuştur.

Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi Hizmetlerimiz aşağıdaki hizmetleri içermektedir.

Cerebra yukarıda bahsedilen servis içeriği ve yaklaşımlar ışığında Türkiye'de muhasebe ve mali işler yönetimi hizmetleri konularında yeni açılımlar yapmayı ve bu fonksiyonlara ilişkin beklentiler noktasında çıtayı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Günümüzün rekabetçi iş dünyasında ve değişen kanun ve uygulamalar çerçevesinde muhasebe sisteminizin uygun bir şekilde yapılandırılması ve finansal raporlarınızın işletmenizin durumunu doğru bir şekilde yansıtması büyük önem taşımaktadır. Şirketinizdeki işlem sayısı ve işinizin karmaşıklığı da göz önüne alındığında muhasebe işlemleri ve finansal raporlamaya ilişkin iş yükü oldukça ağır olabilmektedir. Eğer hesaplarınızın kontrolü ile ilgili endişeler yaşıyorsanız ve bu işi uzmanına bırakmak istiyorsanız lütfen bizi arayın.

 

PAYLAŞ