Hizmetlerimiz

Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi (Outsourcing)

Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi (Outsourcing)

Muhasebecilerinin kanunlara uyum konusundaki görevlerinin yanında, şirket işlerinin içinde zamanlı ve etkin bir şekilde olması kritik. Cerebra her zaman işin içinde ve sizlerle iletişimde olması gerektiğinin farkında olarak müşterilerine muhasebe ve mali işler yönetimi hizmetleri sunmaktadır.
Risk, İç Kontrol ve İç Denetim

Risk, İç Kontrol ve İç Denetim

Cerebra iş süreçleri, iç kontrol sistemi, iç denetim, suistimal (rüşvet ve yolsuzluk) ile mücadele ile etik ve uyum alanlarında risklerinizi yönetmeye yardımcı olan, büyümenizi destekleyen, kurumsallaşmanızı ve dijitalleşmenizi sağlayan teknik ve araçların şirketinizde yapılandırılmasına yardımcı olacak çözümler sunuyor.
Adli Muhasebe & Suistimal İnceleme

Adli Muhasebe & Suistimal İnceleme

Suistimaller, kurumsal suçlar, ticari uyuşmazlıklar ve adli süreçler şirketinizin bütünlüğünü ve itibarını riske atabilir. Bir problem ortaya çıktığında olayın tüm yönleri ile hızlı ve bağımsız bir şekilde soruşturulduğundan emin olmalısınız. Cerebra müşterilerine geniş bir yelpazede suistimal hizmetleri sunmaktadır.
Etik ve Uyum Çözümleri

Etik ve Uyum Çözümleri

Danışmanlık hizmetleri kapsamında, etik ve uyum hizmetleri (uyum alanında dış kaynak kullanımı, rüşvetle mücadele programları, üçüncü taraf risk yönetimi, kurumsal istihbarat), iş süreçleri iyileştirme ve süreç optimizasyonu, veri analitiği & iş zekası, satınalma & birleşme sonrası entegrasyon alanlarında her ölçekteki kuruma hizmet sunulmaktadır.
PAYLAŞ