Etik ve Uyum Çözümleri

Eşkaynak Kullanım İş Modeliyle Uyum Çözümleri

Cerebra CPAs & Advisors, Türkiye'deki şirketinizin uyum faaliyetlerinin yürütülmesi ile ilgili sizinle birlikte ortak çalışmaya dayalı bir iş modeli öneriyor.
Yazının Devamı

Üçüncü Taraf Risk Yönetimi

Özellikle batı hukuk sistemlerinin uyguladığı sınıraşan rüşvetle mücadele kanunlarına uyum gerekliliğinin etkisi ile Türkiye'de bulunan çok uluslu şirketler, sözleşme yaptıkları üçüncü taraflardan (distribütörler, acenteler, temsilciler ve tedarik zincirindeki kritik iş ortakları gibi) kaynaklanabilecek suistimal ve yolsuzluk risklerini anlamaya daha fazla önem vermeye başlamıştır.
Yazının Devamı

Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele

Türkiye’deki iştirakiniz FCPA ve İngiltere Rüşvet Yasası gibi yolsuzlukla mücadele kanunlarına uyumlu iş yapıyor mu? Bu kanunlara uymamasını göze alabilir misiniz?
Yazının Devamı

İhbar Mekanizması Çözümleri

Cerebra İhbar Mekanizması Çözümleri, çalışanlarınıza ve diğer paydaşlarınıza, işlerinizi dürüst ve doğru bir şekilde yaptığınıza yönelik taahhütlerinizi gösteren sağlam, güvenilir bir ihbar mekanizması oluşturmanıza yardımcı olur.
Yazının Devamı

E-Keşif

Cerebra e-keşif konusunda deneyimli personeliyle ve yüksek teknolojiye sahip Intella e-keşif yazılımı aracılığıyla ilgili elektronik kanıtları tespit ederek size iç soruşturma ve dava süreçlerinde katkı sağlar.
Yazının Devamı

Kurumsal İstihbarat

Kiminle çalıştığınızı biliyor musunuz? Birlikte çalıştığınız kişi ya da şirketler doğru seçimler mi? Deneyimli ekibimiz, müşterilerimiz için önemli olan konuları sağlam bir şekilde araştırmada fark yaratır. Potansiyel bir istihbarat çalışmasında hangi bilgilerin mevcut olduğunu ve müşterilerimiz de kendileri için neyin daha önemli olduğunu belirtmesiyle, her bir istihbarat araştırmasını özelleştirmekteyiz.
Yazının Devamı
PAYLAŞ