Hakkımızda

Cerebra, risk, iş süreçleri ve iç kontrol sistemi, iç denetim, muhasebe ve mali işler, suistimal ile mücadele ve etik ve uyum alanlarında müşterilerine hizmet veren İstanbul Türkiye'de yerleşik bir muhasebe ve danışmanlık firmasıdır.

Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi (Outsourcing) Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi (Outsourcing) Muhasebecilerinin kanunlara uyum konusundaki görevlerinin yanında, şirket işlerinin içinde zamanlı ve etkin bir şekilde olması kritik bir öneme sahiptir. Cerebra her zaman işin içinde ve sizlerle iletişimde olması gerektiğinin farkında olarak müşterilerine muhasebe ve mali işler yönetimi hizmetleri sunmaktadır. İç Denetim, Risk ve Uyum İç Denetim, Risk ve Uyum Cerebra iş süreçleri, iç kontrol sistemi, iç denetim, suistimal ile mücadele ile etik ve uyum alanlarında büyümenizi destekleyen ve uluslararası şirketlerle de çalışabilmeniz için gerekli olan alt yapıyı kurmanıza yardımcı olacak çözümler sunuyor. Danışmanlık Danışmanlık Cerebra danışmanlık hizmetleri kapsamında, iş süreçleri iyileştirme, kurumsal performans yönetimi, satınalma & birleşme sonrası entegrasyon ve veri analitiği & raporlama alanlarında her ölçekteki kuruma hizmet sunmaktadır.

Gündem & Haberler

Fikret Sebilcioğlu Özyeğin Üni.’nde İş Etiği Dersi Veriyor-Sonbahar 2019

Bugün uluslararası ve kurumsal şirketlerde etik ve uyum, “sorumlu yönetsel karar verme sürecini” yapılandıran temel işlevsel bir alan haline gelmiştir. Etik ve uyum artık finansal performansla ilişkilendirildiğinden, iş etiği derslerinin pazarlama, muhasebe, finans ve yönetim gibi...

Cerebra İç Denetim Kongresi'ne Katıldı - Ekim 2019

Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) tarafından düzenlenen Uluslararası 23. Türkiye İç Denetim Kongresi, “Günümüz Dünyasında Değişimin Öncüsü Olmak” temasıyla 21-22 Ekim tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleştirildi.

Yurtdışı İrtikap Önleme Kanunu (FEPA) Geliyor !

Yabancı bir ülkede rüşvet vermeye zorlanan bir Amerika şirketi şu anda sadece “Size rüşvet veremem çünkü bu yasadışı ve tutuklanabilirim” diyor. Yurtdışı İrtikap Önleme Kanunu bu cümleye şunu ekleyecek “Siz de tutuklanabilirsiniz”. 2 Ağustos 2019 tarihinde ABD Temsilciler Meclisi’ne Yurtdışı İrtikap Önleme Kanunu (FEPA) sunuldu. Helsinki Komisyonu’nun desteğiyle geliştirilen bu kanun, yabancı kamu görevlilerinin rüşvet verilmesine ilişkin zorlama faaliyetlerini yasa dışı...

YouTube

Esnek & Dinamik Bir Yaklaşım

Cerebra CPAs & Advisors, büyük muhasebe ve danışmanlık firmalarında yaşanan bürokratik yaklaşımlar yerine, müşteri ihtiyaçlarına uygun esnek ve dinamik hizmet anlayışına sahiptir.

Rakamların Ötesinde

Cerebra CPAs & Advisors geleneksel yaklaşımın ötesinde rakamlarınızı anlayan, yorumlayabilen ve karar verme mekanizmalarında size yardımcı olabilecek çözüm ortağınız olmayı arzulamaktadır.

Kaliteli Hizmet & Adil Fiyat

Yüksek kalitede hizmet, deneyimli kadromuzun sahip olduğu yerel ve uluslararası bilgi ve tecrübenin yanında adil bir fiyat politikası ile sunulmaktadır.